Reklama Google Warszawa do 50% taniej

Skuteczne kampanie Google Ads (Adwords) dla firm z Warszawy.

Dominika Enpulse
2023-06-22
Polecam usługi agencji KS! Super specjaliści, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Zawsze służą wsparciem i dobrymi radami popartymi doświadczeniem.
Mariusz Czajka
2023-06-21
Bardzo polecam !! Współpracuję z firmą kilka lat. Wcześniej współpracowałem 4 innymi firmami od pozycjonowania przez okres kilku lat i na szczęście trafiłem na Agencje KS 🙂 Pełen profesjonalizm ! a co w tym wszystkich najważniejsze: strona pozycjonowana jest bardzo wysoko w Internecie. To jest najważniejsze. A odchodząc od pozycjonowania: 1)szybkie odpowiedzi na wiadomości . 2) pomoc w problemach na stronie 3) mnóstwo fajnych pomysłów" co tu zrobić" aby strona była jeszcze lepiej widoczna w sieci. PODSUMOWUJĄC: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
P Paw
2023-06-20
Polecam, profesjonalna obsługa Bardzo dobry kontakt z Panią Joanna
Michał Patysiak
2023-06-05
W agencji KS zamówiłem konsultację dotyczącą pozycjonowania wizytówki Google. Pani Joanna przeprowadziła staranny audyt moich działań, następnie otrzymałem listę wskazówek do wdrożenia. Jeśli ktoś szuka usługi takiej jak pozycjonowanie stron czy ogólnie agencji interaktywnej, która zwiększa widoczność firmy w internecie z czystym sumieniem polecam agencję KS bo mają naprawdę duże kompetencje i wiedzę. Dziękuję i polecam!
Tomasz Gołda
2023-06-05
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Artur Markiewicz
2023-05-25
Natalia Szwed-Kisielewicz
2023-05-22
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą KS! Terminowość, jakość wykonania, kreatywność i cena- to ich wyróżnia. Mamy przyjemność na bieżąco współpracować z grafikiem Łukaszem Żebrackim, jego zdolności są nieocenione! Skutecznie współpracuje z naszym zespołem marketingowym, a projektowane przez niego materiały spełniają w 100% nasze oczekiwania. Polecamy z czystym sumieniem!
Bartosz Boreta
2023-05-15
Polecam. Profesjonalne podejscie do klienta. Bardzo dobre efekty wspolpracy.
golubdobrzyn
2023-05-05
Witam. Od niedawna moja działalność jest umieszczana na stronie Google. W związku z tym zacząłem otrzymywać mnóstwo telefonów od firm, które rzekomo reprezentują firmę Google i twierdzą, że abym dalej "istniał" muszą opłacić, jednorazowo dożywotnio ok 500 zł netto. Zaintrygowany tematem zacząłem drążyć temat w sieci i trafiłem na artykuł Agencji KS. Zadzwoniłem - odebrała bardzo miła Pani. Przedstawiłem swoją sprawę i otrzymałem informację, że jest to próba oszustwa. W związku z powyższym. Uważajcie na oszustów podszywających się pod Google. A odnośnie rzetelnych informacji, z całą pewnością mogę polecić "Agencję KS"
Dont Cry Go Play
2023-04-26
Naprawdę miła obsługa, zawsze mi pomagają.

Warianty reklamy google ads

Wybierz cel kampanii

Potencjalni klienci

Generuj wartościowy ruch na stronie i zacznij pozyskiwać nowych klientów.

Sprzedaż online

Zwiększ sprzedaż produktów w sklepie internetowym i skróć ścieżkę zakupową.

Świadomość marki

Wzmocnij świadomość działań docierając do jak największej liczby użytkowników.

Reklama w Google, reklamy google, reklama google, reklama w wyszukiwarce google
Elastyczne warunk

Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z 1 mies. okresem wypowiedzenia.

Kontrola budżetu

Nie wydasz więcej niż planujesz, działamy w oparciu o Twój budżet reklamowy.

Certyfikowany zespół

Jako agencja wielokrotnie wygrywaliśmy konkursy organizowane przez Google.

Zainteresowany reklamą w Google?

Kampanie Google Ads Warszawa już od 500 zł / mies. za obsługę!