Reklama Google Poznań do 50% taniej

Skuteczne kampanie Google Ads (Adwords) dla firm z Poznania.

Roman Panasiuk
2023-02-09
Polecam tą firmę. Wszystko zgodnie z ustaleniami.
Tomasz Smołoński
2023-01-31
Z niewiadomego mi powodu google zawiesiło moją firmową wizytówkę. Przez dwa miesiące bezskutecznie próbowałem doprowadzić do jej odwieszenia. Poddałem się, wiedziałem że sam sobie nie poradzę i potrzebuję poprosić o pomoc profesjonalistów. Tak trafiłem do agencji KS. Moja sprawa trafiła bezpośrednio do przemiłej Pani Sylwii. Dla KS nie ma rzeczy niemożliwych. Nie wiem jak tego dokonali ale już po tygodniu wizytówka została odwieszona. Polecam wszystkim szukającym profesjonalistów w marketingu internetowym.
Iga Dziok
2023-01-31
Najlepsza obsługa klienta! Gdy inne firmy nie chciały udzielić pomocy z wizytówka i próbowały namawiać na umowy bez gwarancji rozwiązania problemów, agencja KS chciała po prostu mi pomóc 🙂 Pani Weronika pomogła rozwiązać problemy które support Google ignorował kilkukrotnie.. Jeśli ktoś szuka rzetelnej firmy i profesjonalnej miłej obsługi to jest to zdecydowanie Agencja KS
Taki Torcik
2023-01-02
Bardzo polecam współpracę z KS. Pełen profesjonalizm: szybko wykrycie problemów z wizytówką Google, rzeczowy plan działania, sprawne wdrożenie. Wszystkie zaproponowane przez Panią Weronikę zmiany w krótkim czasie zwiększyły ilość kontaktów z klientami.
Stay cold
2022-12-19
Absolutnie najlepsza agencja z jaką miałem styczność, praca wykonana szybko, fachowo i rzetelnie, szkoda że można wystawić jedynie 5 gwiazdek bo z chęcią dałbym więcej. Pan Wojtek Bargieł to absolutny mistrz wiedzy o Googlu i jego procesach oraz specjalista od trudnych zadań, takie osoby są na wagę złota. Jeszcze raz dziękuje Panu Wojtkowi B oraz całej firmie za pomoc!
Wiktoria Warwas
2022-12-19
Profesjonalny copywriting. Usługa wykonana ekspresowo i rzetelnie. Dziękuje i pozdrawiam autorkę
Flow Dog
2022-12-19
Serdecznie polecamy Zespół KS! Jakość obsługi klienta, której mogą pozazdrościć inne agencje. Pełen profesjonalizm i szybkie reagowanie na rodzące się potrzeby! Łukasz - grafik, zasługuje na 100 gwiazdek, zrozumienie klienta i przenoszenie tego na graficzne projekty absolutnie na mistrzowskim poziomie! Paulina - Liderka Zespołu Digital - ogromna wiedza, zawsze dobrze podpowie i doradzi! 🙂

Warianty reklamy google ads

Wybierz cel kampanii

Potencjalni klienci

Generuj wartościowy ruch na stronie i zacznij pozyskiwać nowych klientów.

Sprzedaż online

Zwiększ sprzedaż produktów w sklepie internetowym i skróć ścieżkę zakupową.

Świadomość marki

Wzmocnij świadomość działań docierając do jak największej liczby użytkowników.

Reklama w Google, reklamy google, reklama google, reklama w wyszukiwarce google
Elastyczne warunk

Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z 1 mies. okresem wypowiedzenia.

Kontrola budżetu

Nie wydasz więcej niż planujesz, działamy w oparciu o Twój budżet reklamowy.

Certyfikowany zespół

Jako agencja wielokrotnie wygrywaliśmy konkursy organizowane przez Google.

Zainteresowany reklamą w Google?

Kampanie Google Ads Poznań już od 500 zł / mies. za obsługę!