Kampanie Google Ads do 50% taniej

Docieraj do osób, które szukają tego co oferujesz.
Dont Cry Go Play
2023-04-26
Naprawdę miła obsługa, zawsze mi pomagają.
Andrzej Andrzej
2023-04-18
Polecam! Bardzo dobry kontakt z Panią Weroniką i Panem Stanisławem. Super obsługa.
QLS
2023-04-17
Polecam! Solidna firma wywiązująca się ze wszystkich zadań, które były powierzone.
Trzebniak Team
2023-04-12
Firma na najwyższym poziomie. Służy fachową radą. Jest nastawiona na klienta i chęć rozwiązania problemu. Szybko reaguje. Gdy inni rozkładali ręce KS przyszła z pomocą. Wielkie dzięki.Dolnośląskie Targi Zoologiczne, które reprezentuję dziękują za profesjonalizm w działaniu. Ps. Podziękowania dla pani Kamili za podejście do problemu i reakcję.
Dream Clean
2023-04-07
Co prawda na początku trochę zaniepokoiła mnie ilość samych pozytywnych opinii, ale okazało się że nie bez powodu. Z agencją współpracujemy już prawie rok w zakresie lokalnego pozycjonowania strony. Poprzednio współpracowaliśmy z inną agencją w tym samym zakresie i byłem zawiedziony. Tutaj współpraca obejmuje więcej niż oczekiwałem, przy pozycjonowaniu KS zajęła się opieką całej strony www, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, bo poprzednia firma dodawała tylko nowe testy na stronie. Wszelkie uwagi są brane pod uwagę, a sprawność techniczna strony jak i ilość odwiedzin wzrosła. Polecam współpracę z Panią Pauliną Gołębiowską
Anastasiia Lisohor
2023-03-22
Polecam od całego serca! Zwłaszcza specjalistę Stanisława Stachurskiego, jest bardzo wyrozumiały i profesjonalny. Najlepsza obługa klienta, szybko, łatwo bez żadnego problemu. POLECAM!
Anna Drejarz-Kaczmarek
2023-03-01
Piotr Sikorski
2023-02-28
Bardzo polecam! Po kilku miesiącach współpracy widzę poprawę w zasięgu i interakcjach moich postów. Zespół jest bardzo profesjonalny i zawsze szybko reaguje na moje pytania i potrzeby. Są elastyczni i gotowi dostosować swoje działania do naszego typu działalności.
Dawid Gliński
2023-02-22
Bardzo polecam Agencję KS, a zwłaszcza specjalistę Panią Sylwię Gudykę, Świetne podejście i wiedza daj szybkie efekty 😉
Lucas LED
2023-02-22
Z Agencja KS wspolpracujemy juz 3 lata , i szkoda tylko ze 3 lata a nie wiecej bo z pewnoscia byli bysmy jako firma zupelnie w innym miejscu. Dzieki Agencji KS zwiekszylismy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciagal systematycznie Nas z samego dolu na sam szczyt. Wspolpraca z Panem Markiem to czysta przyjemnosc , profesjonalizm pod kazdym wzgledem , a na koniec wyniki mega i przedwszstkim skutecznosc w dzialaniu. Jeszcze raz Dziekujemy Lukasz Buntkowski - Lucas LED Ireland

warianty reklamy google ads

Wybierz cel kampanii

Potencjalni klienci

Generuj wartościowy ruch na stronie i zacznij pozyskiwać nowych klientów.

Sprzedaż online

Zwiększ sprzedaż produktów w sklepie internetowym i skróć ścieżkę zakupową.

Świadomość marki

Wzmocnij świadomość działań docierając do jak największej liczby użytkowników.

Reklama w Google, reklamy google, reklama google, reklama w wyszukiwarce google
Elastyczne warunk

Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z 1 mies. okresem wypowiedzenia.

Kontrola budżetu

Nie wydasz więcej niż planujesz, działamy w oparciu o Twój budżet reklamowy.

Certyfikowany zespół

Jako agencja wielokrotnie wygrywaliśmy konkursy organizowane przez Google.

Powiedz nam co chcesz osiągnąć dzięki reklamie w Google. Przygotujemy unikalną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie wydasz więcej niż planujesz, działamy w oparciu o Twój budżet reklamowy.
Partner Google, Partner reklamowy Google, reklama w google, reklamy google, kampanie google ads

Partner Google

Posiadamy status partnera Google i wyróżnienie Rising Star za rok 2022 co świadczy o naszych kompetencjach z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych w Google Ads.
Często zadawane pytania

1. Co to jest Google Ads?

Google Ads to zaawansowane narzędzie dla firm, które umożliwia budowę oraz analitykę różnego rodzaju kampanii reklamowych. Reklamy mogą pojawiać się w całej gamie produktów pochodzących od Google i na stronach partnerskich.

W skrócie, Google Ads oferuje sposób na przyciągnięcie do Twojej firmy odbiorców, którzy szukają produktów i usług podobnych do tych, które oferujesz. Dzięki Google Ads możesz zwiększyć ruch w witrynie, liczbę wizyt w sklepie stacjonarnym lub promować swoją markę w internecie.

  • Google Ads do 2018 roku funkcjonowało pod nazwą Google AdWords. Nazwa została zmieniona w trakcie dużej aktualizacji, która miała miejsce w tym czasie.
  • Jak podaje Google, średni zwrot z reklamy w wyszukiwarce wynosi 8:1 – każda złotówka wydana na reklamy generuje 8zł.
  • Reklamy w Google Ads generują 2x większy ruch niż SEO – możesz w ten sposób znacznie szybciej rozwijać swój biznes.

2. Jak działa reklama Google Ads?

Reklama Google Ads działa w modelu aukcyjnym, w systemie pay-per-click (płatności za kliknięcie). Oznacza to, że płacisz za reklamę tylko w momencie, gdy ktoś w nią rzeczywiście kliknie, a nie za samo jej wyświetlenie.

Cena za kliknięcie (CPC) ustalana jest w drodze licytacji i jest zależna od ilości firm z jakimi konkurujesz, stawek jakimi operują oraz przy pomocy zaawansowanego algorytmu, który określa jakość i trafność Twojej reklamy i strony docelowej dla jej odbiorców.

3. Ile kosztuje obsługa kampanii Google Ads?

Koszt obsługi kampanii Google Ads w Clickworth zaczyna się od 500 PLN / mies. dla firm o zasięgu lokalnym lub regionalnym. W przypadku kampanii reklamowych o większym zasięgu lub sklepów internetowych, dokładna wycena zostanie wysłana po wstępniej konsultacji. Oprócz tego oferujemy dodatkowe usługi tj. budowę Landing Page, optymalizację stawek, analitykę, audyt konta Google Ads i inne.

4. Jaki jest optymalny budżet reklamowy w Google Ads?

Optymalny budżet reklamowy zależy od naszej branży oraz stawek za słowa kluczowe, które nas interesują. Ceny za kliknięcie w reklamę wahają się od kilkudziesięciu groszy do nawet kilkudziesięciu złotych w najbardziej konkurencyjnych branżach. Aby określić optymalny budżet reklamowy należy również wziąć pod uwagę czynniki wewnętrzne w firmie tj. obecne przychody i moce przerobowe.

5. Czy konkurencja może "wyklikać" moje reklamy?

Coraz mądrzejszy system Google jest w stanie wykryć większość takich działań i zwróci nam za nie pieniądze. Dodatkowo w Clickworth wspomagamy się narzędziami, które jeszcze bardziej minimalizują ryzyko utraty pieniędzy. Jednakże nie jest możliwe uzyskanie 100% skuteczności.

6. Jak otrzymać kupon 1200 PLN na reklamę w Google?

Obecnie kupon 1200 PLN na reklamę w Google przyznawany jest wyłącznie dla nowych użytkowników Google Ads. W przypadku posiadania aktywnego konta Google Ads i założeniu nowego konta (nawet jeżeli dotyczy innej działalności), otrzymanie kuponu nie będzie możliwe, chyba że dane rozliczeniowe będą się od siebie różnić.

7. Co się bardziej opłaca kampanie Google Ads czy na Facebook'u?

Wyszukiwarka Google obsługuje ponad 2 biliony wyszukiwań rocznie na całym świecie. To ponad 5 miliardów wyszukiwań dziennie. W odróżnieniu od platform Social Media takich jak np. Facebook, których założeniem jest komunikacja między ludźmi, Google odpowiada na pytania i rozwiązuje problemy, które może zaoferować Twoja firma w postaci produktu lub usługi za pomocą reklamy.

To sprawia, że kampanie Google Ads mogą być bardziej opłacalne, jeżeli wiesz jak to wykorzystać.