Kampanie Google Ads do 50% taniej

Docieraj do osób, które szukają tego co oferujesz.
Dominika Enpulse
2023-06-22
Polecam usługi agencji KS! Super specjaliści, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Zawsze służą wsparciem i dobrymi radami popartymi doświadczeniem.
Mariusz Czajka
2023-06-21
Bardzo polecam !! Współpracuję z firmą kilka lat. Wcześniej współpracowałem 4 innymi firmami od pozycjonowania przez okres kilku lat i na szczęście trafiłem na Agencje KS 🙂 Pełen profesjonalizm ! a co w tym wszystkich najważniejsze: strona pozycjonowana jest bardzo wysoko w Internecie. To jest najważniejsze. A odchodząc od pozycjonowania: 1)szybkie odpowiedzi na wiadomości . 2) pomoc w problemach na stronie 3) mnóstwo fajnych pomysłów" co tu zrobić" aby strona była jeszcze lepiej widoczna w sieci. PODSUMOWUJĄC: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
P Paw
2023-06-20
Polecam, profesjonalna obsługa Bardzo dobry kontakt z Panią Joanna
Michał Patysiak
2023-06-05
W agencji KS zamówiłem konsultację dotyczącą pozycjonowania wizytówki Google. Pani Joanna przeprowadziła staranny audyt moich działań, następnie otrzymałem listę wskazówek do wdrożenia. Jeśli ktoś szuka usługi takiej jak pozycjonowanie stron czy ogólnie agencji interaktywnej, która zwiększa widoczność firmy w internecie z czystym sumieniem polecam agencję KS bo mają naprawdę duże kompetencje i wiedzę. Dziękuję i polecam!
Tomasz Gołda
2023-06-05
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Artur Markiewicz
2023-05-25
Natalia Szwed-Kisielewicz
2023-05-22
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą KS! Terminowość, jakość wykonania, kreatywność i cena- to ich wyróżnia. Mamy przyjemność na bieżąco współpracować z grafikiem Łukaszem Żebrackim, jego zdolności są nieocenione! Skutecznie współpracuje z naszym zespołem marketingowym, a projektowane przez niego materiały spełniają w 100% nasze oczekiwania. Polecamy z czystym sumieniem!
Bartosz Boreta
2023-05-15
Polecam. Profesjonalne podejscie do klienta. Bardzo dobre efekty wspolpracy.
golubdobrzyn
2023-05-05
Witam. Od niedawna moja działalność jest umieszczana na stronie Google. W związku z tym zacząłem otrzymywać mnóstwo telefonów od firm, które rzekomo reprezentują firmę Google i twierdzą, że abym dalej "istniał" muszą opłacić, jednorazowo dożywotnio ok 500 zł netto. Zaintrygowany tematem zacząłem drążyć temat w sieci i trafiłem na artykuł Agencji KS. Zadzwoniłem - odebrała bardzo miła Pani. Przedstawiłem swoją sprawę i otrzymałem informację, że jest to próba oszustwa. W związku z powyższym. Uważajcie na oszustów podszywających się pod Google. A odnośnie rzetelnych informacji, z całą pewnością mogę polecić "Agencję KS"
Dont Cry Go Play
2023-04-26
Naprawdę miła obsługa, zawsze mi pomagają.

warianty reklamy google ads

Wybierz cel kampanii

Potencjalni klienci

Generuj wartościowy ruch na stronie i zacznij pozyskiwać nowych klientów.

Sprzedaż online

Zwiększ sprzedaż produktów w sklepie internetowym i skróć ścieżkę zakupową.

Świadomość marki

Wzmocnij świadomość działań docierając do jak największej liczby użytkowników.

Reklama w Google, reklamy google, reklama google, reklama w wyszukiwarce google
Elastyczne warunk

Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z 1 mies. okresem wypowiedzenia.

Kontrola budżetu

Nie wydasz więcej niż planujesz, działamy w oparciu o Twój budżet reklamowy.

Certyfikowany zespół

Jako agencja wielokrotnie wygrywaliśmy konkursy organizowane przez Google.

Powiedz nam co chcesz osiągnąć dzięki reklamie w Google. Przygotujemy unikalną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie wydasz więcej niż planujesz, działamy w oparciu o Twój budżet reklamowy.
Partner Google, Partner reklamowy Google, reklama w google, reklamy google, kampanie google ads

Partner Google

Posiadamy status partnera Google i wyróżnienie Rising Star za rok 2022 co świadczy o naszych kompetencjach z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych w Google Ads.
Często zadawane pytania

1. Co to jest Google Ads?

Google Ads to zaawansowane narzędzie dla firm, które umożliwia budowę oraz analitykę różnego rodzaju kampanii reklamowych. Reklamy mogą pojawiać się w całej gamie produktów pochodzących od Google i na stronach partnerskich.

W skrócie, Google Ads oferuje sposób na przyciągnięcie do Twojej firmy odbiorców, którzy szukają produktów i usług podobnych do tych, które oferujesz. Dzięki Google Ads możesz zwiększyć ruch w witrynie, liczbę wizyt w sklepie stacjonarnym lub promować swoją markę w internecie.

  • Google Ads do 2018 roku funkcjonowało pod nazwą Google AdWords. Nazwa została zmieniona w trakcie dużej aktualizacji, która miała miejsce w tym czasie.
  • Jak podaje Google, średni zwrot z reklamy w wyszukiwarce wynosi 8:1 – każda złotówka wydana na reklamy generuje 8zł.
  • Reklamy w Google Ads generują 2x większy ruch niż SEO – możesz w ten sposób znacznie szybciej rozwijać swój biznes.

2. Jak działa reklama Google Ads?

Reklama Google Ads działa w modelu aukcyjnym, w systemie pay-per-click (płatności za kliknięcie). Oznacza to, że płacisz za reklamę tylko w momencie, gdy ktoś w nią rzeczywiście kliknie, a nie za samo jej wyświetlenie.

Cena za kliknięcie (CPC) ustalana jest w drodze licytacji i jest zależna od ilości firm z jakimi konkurujesz, stawek jakimi operują oraz przy pomocy zaawansowanego algorytmu, który określa jakość i trafność Twojej reklamy i strony docelowej dla jej odbiorców.

3. Ile kosztuje obsługa kampanii Google Ads?

Koszt obsługi kampanii Google Ads w Clickworth zaczyna się od 500 PLN / mies. dla firm o zasięgu lokalnym lub regionalnym. W przypadku kampanii reklamowych o większym zasięgu lub sklepów internetowych, dokładna wycena zostanie wysłana po wstępniej konsultacji. Oprócz tego oferujemy dodatkowe usługi tj. budowę Landing Page, optymalizację stawek, analitykę, audyt konta Google Ads i inne.

4. Jaki jest optymalny budżet reklamowy w Google Ads?

Optymalny budżet reklamowy zależy od naszej branży oraz stawek za słowa kluczowe, które nas interesują. Ceny za kliknięcie w reklamę wahają się od kilkudziesięciu groszy do nawet kilkudziesięciu złotych w najbardziej konkurencyjnych branżach. Aby określić optymalny budżet reklamowy należy również wziąć pod uwagę czynniki wewnętrzne w firmie tj. obecne przychody i moce przerobowe.

5. Czy konkurencja może "wyklikać" moje reklamy?

Coraz mądrzejszy system Google jest w stanie wykryć większość takich działań i zwróci nam za nie pieniądze. Dodatkowo w Clickworth wspomagamy się narzędziami, które jeszcze bardziej minimalizują ryzyko utraty pieniędzy. Jednakże nie jest możliwe uzyskanie 100% skuteczności.

6. Jak otrzymać kupon 1200 PLN na reklamę w Google?

Obecnie kupon 1200 PLN na reklamę w Google przyznawany jest wyłącznie dla nowych użytkowników Google Ads. W przypadku posiadania aktywnego konta Google Ads i założeniu nowego konta (nawet jeżeli dotyczy innej działalności), otrzymanie kuponu nie będzie możliwe, chyba że dane rozliczeniowe będą się od siebie różnić.

7. Co się bardziej opłaca kampanie Google Ads czy na Facebook'u?

Wyszukiwarka Google obsługuje ponad 2 biliony wyszukiwań rocznie na całym świecie. To ponad 5 miliardów wyszukiwań dziennie. W odróżnieniu od platform Social Media takich jak np. Facebook, których założeniem jest komunikacja między ludźmi, Google odpowiada na pytania i rozwiązuje problemy, które może zaoferować Twoja firma w postaci produktu lub usługi za pomocą reklamy.

To sprawia, że kampanie Google Ads mogą być bardziej opłacalne, jeżeli wiesz jak to wykorzystać.