Logistyka dla eCommerce

Coś więcej niż magazyn

Fulfillment od TPM Logistics – Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, pakowanie oraz dostawę Twoich produktów w całej Europie.
Dont Cry Go Play
2023-04-26
Naprawdę miła obsługa, zawsze mi pomagają.
Andrzej Andrzej
2023-04-18
Polecam! Bardzo dobry kontakt z Panią Weroniką i Panem Stanisławem. Super obsługa.
QLS
2023-04-17
Polecam! Solidna firma wywiązująca się ze wszystkich zadań, które były powierzone.
Trzebniak Team
2023-04-12
Firma na najwyższym poziomie. Służy fachową radą. Jest nastawiona na klienta i chęć rozwiązania problemu. Szybko reaguje. Gdy inni rozkładali ręce KS przyszła z pomocą. Wielkie dzięki.Dolnośląskie Targi Zoologiczne, które reprezentuję dziękują za profesjonalizm w działaniu. Ps. Podziękowania dla pani Kamili za podejście do problemu i reakcję.
Dream Clean
2023-04-07
Co prawda na początku trochę zaniepokoiła mnie ilość samych pozytywnych opinii, ale okazało się że nie bez powodu. Z agencją współpracujemy już prawie rok w zakresie lokalnego pozycjonowania strony. Poprzednio współpracowaliśmy z inną agencją w tym samym zakresie i byłem zawiedziony. Tutaj współpraca obejmuje więcej niż oczekiwałem, przy pozycjonowaniu KS zajęła się opieką całej strony www, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, bo poprzednia firma dodawała tylko nowe testy na stronie. Wszelkie uwagi są brane pod uwagę, a sprawność techniczna strony jak i ilość odwiedzin wzrosła. Polecam współpracę z Panią Pauliną Gołębiowską
Anastasiia Lisohor
2023-03-22
Polecam od całego serca! Zwłaszcza specjalistę Stanisława Stachurskiego, jest bardzo wyrozumiały i profesjonalny. Najlepsza obługa klienta, szybko, łatwo bez żadnego problemu. POLECAM!
Anna Drejarz-Kaczmarek
2023-03-01
Piotr Sikorski
2023-02-28
Bardzo polecam! Po kilku miesiącach współpracy widzę poprawę w zasięgu i interakcjach moich postów. Zespół jest bardzo profesjonalny i zawsze szybko reaguje na moje pytania i potrzeby. Są elastyczni i gotowi dostosować swoje działania do naszego typu działalności.
Dawid Gliński
2023-02-22
Bardzo polecam Agencję KS, a zwłaszcza specjalistę Panią Sylwię Gudykę, Świetne podejście i wiedza daj szybkie efekty 😉
Lucas LED
2023-02-22
Z Agencja KS wspolpracujemy juz 3 lata , i szkoda tylko ze 3 lata a nie wiecej bo z pewnoscia byli bysmy jako firma zupelnie w innym miejscu. Dzieki Agencji KS zwiekszylismy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciagal systematycznie Nas z samego dolu na sam szczyt. Wspolpraca z Panem Markiem to czysta przyjemnosc , profesjonalizm pod kazdym wzgledem , a na koniec wyniki mega i przedwszstkim skutecznosc w dzialaniu. Jeszcze raz Dziekujemy Lukasz Buntkowski - Lucas LED Ireland

✓   Next-day delivery

Zamówienia składane w Twoim sklepie internetowym do godziny 18:00 wysyłamy tego samego dnia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje paczki w ciągu 24h.

✓   Łatwa integracja

Integracja platformy sprzedażowej z naszym systemem magazynowym jest szybka, łatwa i pozwoli nam na ekspresową realizację Twoich zamówień.

✓   Korzystny model rozliczenia

Nie musisz znać się na logistyce, żeby wiedzieć jakie koszty poniesiesz. Z nami rozliczasz się tylko od wysłanych paczek i zajmowanej przestrzeni na magazynie.

Idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów internetowych

Dzięki kompleksowej obsłudze logistycznej od TPM Logistics, właściciele sklepów internetowych mogą skupić się na rozwoju swojego biznesu, nie martwiąc się o procesy logistyczne związane z obsługą zamówień.

Magazynowanie

Nasz magazyn jest wyposażony w nowoczesne instalacje. Hale wysokiego składowania przyjmą asortyment o zróżnicowanych gabarytach dla firm z wielu branż.

Konsolidacja

Łączymy przesyłki z kilku dostaw, porcjujemy, pakujemy w zestawy i wysyłamy zgodnie z zamówieniem do odbiorcy.

Etykietowanie

Oferujemy w pełni zautomatyzowany proces, który pozwala wykorzystać wiele metod znakowania różnymi rodzajami etykiet.

Wysyłka kurierska

Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi. Jesteśmy w stanie wysłać Twoje paczki w całej Europie po atrakcyjnych cenach.

Obsługa zwrotów

Identyfikujemy przyczyny zwrotów oraz pomagamy w administracji procesu od odbioru do przygotowania do ponownej sprzedaży.

Wsparcie klienta

Będziesz w stałym kontakcie z dedykowanym opiekunem, który udzieli Ci informacji na temat obecnych zamówień.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Skontaktuj się

TPM Logistics Sp. z o.o. Sp. K
54-060 Wrocław ul. Świeża 95
Lokalizacja magazynu: 59-500 Złotoryja
ul. Legnicka 56

Jak wygląda współpraca?

Przyjęcie towaru

Zorganizujemy transport Twoich produktów do naszego magazynu.

Integracja z magazynem

Od tej pory zamówienia z Twojego e-sklepu automatycznie trafiają do naszego systemu.

Co-packing

Pakujemy i przygotowujemy wysyłki według Twoich wszelkich wytycznych.

Dostawa paczek

Współpracujemy z wieloma przewoźnikami w Europie zapewniając konkurencyjne stawki.

Idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów internetowych

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i daje do dyspozycji nowoczesny produkt logistyczny. Zapewniające naszym klientom minimalizację kosztów magazynowania, optymalizacje procesów wysyłkowych. Oferujemy pełną logistykę kontraktową.
Fulfillment od TPM Logistics to rozwiązanie ekonomiczne i bezproblemowe zarówno dla małych jak i większych sklepów internetowych.

TPM LOGISTICS

Zautomatyzuj logistykę sklepu internetowego

Fulfillment od TPM Logistics – Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, pakowanie oraz dostawę Twoich produktów w całej Europie.

Jak wygląda współpraca?

Krok 1

Dostarczymy Twój towar na nasz magazyn z każdego miejsca na świecie, umieścimy na odpowiednich nośnikach i zabezpieczymy go.

Krok 2

Od tej pory zamówienia z Twojego e-sklepu lub marketplaces automatycznie trafiają do naszego systemu.

Krok 3

Pakujemy i przygotowujemy wysyłki według Twoich wszelkich wytycznych. Następnie wyślemy Twoje paczki na terenie całej Europy.

Zautomatyzuj logistykę sklepu internetowego

Fulfillment od TPM Logistics – Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, pakowanie oraz dostawę Twoich produktów w całej Europie.

Zautomatyzuj logistykę sklepu internetowego

Fulfillment od TPM Logistics – Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, pakowanie oraz dostawę Twoich produktów w całej Europie.

STOPKA