Logistyka dla eCommerce

Coś więcej niż magazyn

Fulfillment od TPM Logistics – Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, pakowanie oraz dostawę Twoich produktów w całej Europie.
Dominika Enpulse
2023-06-22
Polecam usługi agencji KS! Super specjaliści, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Zawsze służą wsparciem i dobrymi radami popartymi doświadczeniem.
Mariusz Czajka
2023-06-21
Bardzo polecam !! Współpracuję z firmą kilka lat. Wcześniej współpracowałem 4 innymi firmami od pozycjonowania przez okres kilku lat i na szczęście trafiłem na Agencje KS 🙂 Pełen profesjonalizm ! a co w tym wszystkich najważniejsze: strona pozycjonowana jest bardzo wysoko w Internecie. To jest najważniejsze. A odchodząc od pozycjonowania: 1)szybkie odpowiedzi na wiadomości . 2) pomoc w problemach na stronie 3) mnóstwo fajnych pomysłów" co tu zrobić" aby strona była jeszcze lepiej widoczna w sieci. PODSUMOWUJĄC: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
P Paw
2023-06-20
Polecam, profesjonalna obsługa Bardzo dobry kontakt z Panią Joanna
Michał Patysiak
2023-06-05
W agencji KS zamówiłem konsultację dotyczącą pozycjonowania wizytówki Google. Pani Joanna przeprowadziła staranny audyt moich działań, następnie otrzymałem listę wskazówek do wdrożenia. Jeśli ktoś szuka usługi takiej jak pozycjonowanie stron czy ogólnie agencji interaktywnej, która zwiększa widoczność firmy w internecie z czystym sumieniem polecam agencję KS bo mają naprawdę duże kompetencje i wiedzę. Dziękuję i polecam!
Tomasz Gołda
2023-06-05
Komunikacja na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z pracownikami agencji, realizacja planu zgodnie z uzgodnieniami, pracownicy bardzo pomocni, czuć podczas rozmowy, że ludzie tu wiedzą czym się zajmują. Jeśli chodzi o marketing w swojej działalności to tylko z Agencją KS. Zadowolony klient!
Artur Markiewicz
2023-05-25
Natalia Szwed-Kisielewicz
2023-05-22
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą KS! Terminowość, jakość wykonania, kreatywność i cena- to ich wyróżnia. Mamy przyjemność na bieżąco współpracować z grafikiem Łukaszem Żebrackim, jego zdolności są nieocenione! Skutecznie współpracuje z naszym zespołem marketingowym, a projektowane przez niego materiały spełniają w 100% nasze oczekiwania. Polecamy z czystym sumieniem!
Bartosz Boreta
2023-05-15
Polecam. Profesjonalne podejscie do klienta. Bardzo dobre efekty wspolpracy.
golubdobrzyn
2023-05-05
Witam. Od niedawna moja działalność jest umieszczana na stronie Google. W związku z tym zacząłem otrzymywać mnóstwo telefonów od firm, które rzekomo reprezentują firmę Google i twierdzą, że abym dalej "istniał" muszą opłacić, jednorazowo dożywotnio ok 500 zł netto. Zaintrygowany tematem zacząłem drążyć temat w sieci i trafiłem na artykuł Agencji KS. Zadzwoniłem - odebrała bardzo miła Pani. Przedstawiłem swoją sprawę i otrzymałem informację, że jest to próba oszustwa. W związku z powyższym. Uważajcie na oszustów podszywających się pod Google. A odnośnie rzetelnych informacji, z całą pewnością mogę polecić "Agencję KS"
Dont Cry Go Play
2023-04-26
Naprawdę miła obsługa, zawsze mi pomagają.

✓   Next-day delivery

Zamówienia składane w Twoim sklepie internetowym do godziny 18:00 wysyłamy tego samego dnia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje paczki w ciągu 24h.

✓   Łatwa integracja

Integracja platformy sprzedażowej z naszym systemem magazynowym jest szybka, łatwa i pozwoli nam na ekspresową realizację Twoich zamówień.

✓   Korzystny model rozliczenia

Nie musisz znać się na logistyce, żeby wiedzieć jakie koszty poniesiesz. Z nami rozliczasz się tylko od wysłanych paczek i zajmowanej przestrzeni na magazynie.

Idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów internetowych

Dzięki kompleksowej obsłudze logistycznej od TPM Logistics, właściciele sklepów internetowych mogą skupić się na rozwoju swojego biznesu, nie martwiąc się o procesy logistyczne związane z obsługą zamówień.

Magazynowanie

Nasz magazyn jest wyposażony w nowoczesne instalacje. Hale wysokiego składowania przyjmą asortyment o zróżnicowanych gabarytach dla firm z wielu branż.

Konsolidacja

Łączymy przesyłki z kilku dostaw, porcjujemy, pakujemy w zestawy i wysyłamy zgodnie z zamówieniem do odbiorcy.

Etykietowanie

Oferujemy w pełni zautomatyzowany proces, który pozwala wykorzystać wiele metod znakowania różnymi rodzajami etykiet.

Wysyłka kurierska

Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi. Jesteśmy w stanie wysłać Twoje paczki w całej Europie po atrakcyjnych cenach.

Obsługa zwrotów

Identyfikujemy przyczyny zwrotów oraz pomagamy w administracji procesu od odbioru do przygotowania do ponownej sprzedaży.

Wsparcie klienta

Będziesz w stałym kontakcie z dedykowanym opiekunem, który udzieli Ci informacji na temat obecnych zamówień.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Skontaktuj się

TPM Logistics Sp. z o.o. Sp. K
54-060 Wrocław ul. Świeża 95
Lokalizacja magazynu: 59-500 Złotoryja
ul. Legnicka 56

Jak wygląda współpraca?

Przyjęcie towaru

Zorganizujemy transport Twoich produktów do naszego magazynu.

Integracja z magazynem

Od tej pory zamówienia z Twojego e-sklepu automatycznie trafiają do naszego systemu.

Co-packing

Pakujemy i przygotowujemy wysyłki według Twoich wszelkich wytycznych.

Dostawa paczek

Współpracujemy z wieloma przewoźnikami w Europie zapewniając konkurencyjne stawki.

Idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów internetowych

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i daje do dyspozycji nowoczesny produkt logistyczny. Zapewniające naszym klientom minimalizację kosztów magazynowania, optymalizacje procesów wysyłkowych. Oferujemy pełną logistykę kontraktową.
Fulfillment od TPM Logistics to rozwiązanie ekonomiczne i bezproblemowe zarówno dla małych jak i większych sklepów internetowych.

TPM LOGISTICS

Zautomatyzuj logistykę sklepu internetowego

Fulfillment od TPM Logistics – Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, pakowanie oraz dostawę Twoich produktów w całej Europie.

Jak wygląda współpraca?

Krok 1

Dostarczymy Twój towar na nasz magazyn z każdego miejsca na świecie, umieścimy na odpowiednich nośnikach i zabezpieczymy go.

Krok 2

Od tej pory zamówienia z Twojego e-sklepu lub marketplaces automatycznie trafiają do naszego systemu.

Krok 3

Pakujemy i przygotowujemy wysyłki według Twoich wszelkich wytycznych. Następnie wyślemy Twoje paczki na terenie całej Europy.

Zautomatyzuj logistykę sklepu internetowego

Fulfillment od TPM Logistics – Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, pakowanie oraz dostawę Twoich produktów w całej Europie.

Zautomatyzuj logistykę sklepu internetowego

Fulfillment od TPM Logistics – Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, pakowanie oraz dostawę Twoich produktów w całej Europie.

STOPKA